Kayıt olmadan, kişisel amaçlar için ürünleri satın almadan ve indirmeden önce, lütfen aşağıdaki tüm hüküm ve koşulları okuduğunuzdan, anladığınızdan ve kabul ettiğinizden emin olun.

UcuzTema.net web sitesi, tüm hüküm ve koşullara uyduğunuzu varsayarak yazılım konusunu sağlar. Bunlara katılmıyorsanız lütfen sitemizi kullanmayınız ve hemen terk ediniz.

1. Lisans ve DMCA
Web sitesindeki tüm dijital ürünler, GNU Genel Kamu Lisansı altında mevcuttur ve bir veya daha fazla üçüncü taraf (geliştirici) tarafından tasarlanmıştır.

Bu ürünler ve sitede sunulan diğer materyaller yalnızca kişisel kullanım içindir. Ürünleri ticari (iş) amaçlı kullanmak istiyorsanız, doğrudan geliştiricilerden satın almalısınız.

Bu ürünlerin otomatik olarak güncellenmesi için gerekli herhangi bir lisans veya deneme/ticari anahtar sağlamıyoruz. Web sitesinde sunulan tüm ürünler eksiksiz ve sınırsız sayıda web sitesinde (domain) çalışır. Lisans anahtarı gerekmez.

Demo içeriğinden herhangi bir grafiğin (resimler, simgeler, fotoğraflar, videolar) herhangi bir amaçla kullanılması kesinlikle yasaktır. Lütfen ürünü kullanmadan önce lisans koşullarını dikkatlice okuyunuz.

2. Ürün Teslimatı
Ödeme onaylandıktan sonra, satın alınan ürünleri hesap sayfanızdaki “İndirilenler” bölümünden indirebilirsiniz. Bu genellikle ödeme tamamlandıktan sonra 10-15 dakika içinde gerçekleşir. Ayrıca e-postanıza ürünün nasıl indirileceği hakkında bilgi içeren bir mektup alacaksınız. Lütfen kayıt olurken geçerli bir e-posta adresi kullanın.

Ödeme ve Yenileme.
Genel terimler.
Bir ürün veya hizmet seçerek, belirtilen bir kerelik ve/veya aylık veya yıllık abonelik ücretlerini UcuzTema’a ödemeyi kabul edersiniz (diğer iletişimlere ek ödeme koşulları dahil edilebilir). Abonelik ödemeleri, Yükseltme için kaydolduğunuz gün ön ödeme esasına göre tahsil edilecektir ve belirtilen şekilde aylık veya yıllık abonelik dönemi boyunca bu hizmetin kullanımını karşılayacaktır. Ödemeler iade edilmez.
Otomatik Yenileme.
Geçerli abonelik döneminin bitiminden önce bir aboneliği iptal etmek istediğinizi UcuzTema’a bildirmezseniz, aboneliğiniz otomatik olarak yenilenir ve bize söz konusu abonelik için geçerli olan yıllık veya aylık abonelik ücretini (vergilerle birlikte) alma yetkisi verirsiniz. Sizin için kaydettiğimiz herhangi bir kredi kartı veya diğer ödeme mekanizmasını kullanarak. Yükseltmeler, talebinizi UcuzTema’a yazılı olarak ileterek herhangi bir zamanda iptal edilebilir.

4. Geri Ödeme Politikası
Tüm satışlar kesindir. Dijital ürünün tamamen kullanılamaz olduğu durumlar dışında hiçbir geri ödeme yapılmayacaktır.

Dijital ürün kullanılamaz durumdaysa düzeltmeye çalışmak için zamana ihtiyacımız var. Aksi takdirde, geri ödeme yapacağız.

5. Destek Politikası
Yalnızca temel teknik destek (danışmalar) sağlıyoruz. Örneğin, dijital ürünlerin kurulumuna yardımcı olabiliriz, ancak herhangi bir serbest çalışma yapmıyoruz.

Web sitemizden satın aldığınız ürünler için kurulum veya kurulum hizmetlerine ihtiyacınız varsa, lütfen serbest çalışanlardan yardım isteyin.

6. Gizlilik Politikası
Alıcı tarafından sağlanan herhangi bir bilgi, yalnızca işlem, teslimat ve yeni yazılım ürünleri ve herhangi bir müşteri hizmeti sorununa yönelik çözümler hakkında bildirimler amacıyla kullanılacaktır.

Web sitesine kaydolarak, e-posta (bülten aboneliği) yoluyla mesaj almaya izin vermiş olursunuz. Bu mesajları almaktan vazgeçmek istiyorsanız, lütfen bize bildirin. Geri bildiriminizi aldıktan sonra, e-posta adresinizi 24 saat içinde posta listesinden kaldıracağız.

7. Garantiler
Web sitesinden satın alınan hiçbir dijital ürünün kötü amaçlı yazılım, virüs veya reklam içermediğini garanti ediyoruz. Ancak siteden satın aldığınız ürünlerin tam istediğiniz gibi çalışacağına dair size herhangi bir garanti vermiyoruz; eskisine kıyasla yayınlanan yeni güncellemeye göre tam olarak aynı şekilde çalışması garanti edilmez; yeni hatalar bulundu gibi.

Tüm dijital ürünler “oldukları gibi” sağlanır. İndirilen ürünlerin kullanımı nedeniyle sitelerde meydana gelebilecek herhangi bir hasar için herhangi bir sorumluluk kabul etmiyoruz.

8. Hüküm ve Koşullar
Web sitesi, hüküm ve koşulları önceden haber vermeksizin değiştirme veya tadil etme hakkını saklı tutar. Dijital ürünlerin satış ve abonelik koşullarını değiştirme hakkımız da saklıdır. Dijital ürünlerin satış veya abonelik koşullarında değişiklik olması durumunda size veya herhangi bir üçüncü tarafa karşı sorumluluk kabul etmiyoruz.

İndirdikten sonra dosya güvenliği indiren kullanıcıya aittir. Açık kaynaklı olan dosyalara güvensiz bir bilgisayar, hosting yada kötü amaçlı kişiler tarafından zararlı kod eklenebilmektedir. Site güvenliğini sağlamak site yöneticisinin sorumluluğundadır.

Satın aldıktan sonra kullanımı engellemeyecek durumda özel isteklere bağlı olarak dosyalarda düzenleme yapılmamaktadır. Düzenlemeler yalnızca kullanımı engelleyen sorunlara çözüm olarak yapılmakta ve satın almış tüm kullanıcılara aynı anda dağıtılmaktadır.

Satın aldığınız temanın lisansı daha sonra satın aldığı pakette aksi belirtilmediği sürece değiştirilememektedir.

Satışı yapılan dosyalar açık şekilde teslim edildiğinden indirildikten sonra iadesi yapılmaz.