Sıkça Sorulan Sorular

59$’a satılan bir ürünü siz nasıl 79,99₺’ye satıyorsunuz sorusu en çok aldığımız sorulardan biridir. Bilindiği gibi sanal ürünler Genel Kamu Lisansı (GPL) lisansı ile lisanslanır. WordPress tema ve eklentileri de bu şekilde lisanslanmaktadır.

Bu lisans bizlere 4 özgürlük sunar;

  • Ürünü sınırsız kullanma özgürlüğü.
  • Ürünün nasıl çalıştığını inceleme ve amaçlara uygun değiştirme özgürlüğü.
  • Ürünün kopyalarını sınırsız dağıtma özgürlüğü.
  • Ürünün değiştirilmiş hâlini dağıtma özgürlüğü.

Bu özgürlük çerçevesinde bizde Tema ve Eklentileri yapımcılardan alır ve uygun fiyata dağıtımını sağlarız.

Destek hizmetini tema ve eklenti yazarından değil de 3. kişilerden yani bizden aldığınız için de fiyatlarda çok daha fazla indirim yapabiliyoruz.

Evet, satılan tüm tema ve dosyalar orjinaldir ve direkt olarak tema yapımcısından alınmaktadır. Bu da dosyaları güvenilir kılar. Buraya Tıklayarak örnek olarak dosyalarımızı nasıl temin ettiğimizi görebilirsiniz.

Satın aldığınız tema ve eklentileri istediğiniz kadar sitede kullanabilirsiniz. Bu konuda bir sınırlandırma yoktur.

Evet, satın aldığınız ürünlere güncelleme geldiği takdirde biz de dosyaları güncellemekteyiz.

Ürünü güncellemeniz gerekiyorsa, web sitemizden indirmeli ve güncellemeyi manuel olarak gerçekleştirmelisiniz. Otomatik güncellemeler almak istiyorsanız, ürünü doğrudan geliştiriciden satın almalısınız.

Lisans anahtarlarını satmıyoruz, kiralamıyoruz ve onaylamıyoruz. Bu internet sitesinde sunulan tüm ürünler GNU GPL Lisansı altında lisanslıdır. Yalnızca üreticiden otomatik güncelleme ve Desteğe ihtiyacınız varsa, lisans anahtarlarına ihtiyacınız vardır.

Lütfen bu uyarıları dikkate almayın. Geliştiriciler, eklentilerin ve temaların otomatik olarak güncellenmesi için sizden kayıt talep eder. Bu uyarılar eklentilerin ve temaların çalışmasını engellemez.

Sattığımız ürünün yapımcısı olmadığımız için tema ile ilgili sorunlara destek veremiyoruz. Ama satın alma, ürün dosyasında sıkıntı olması durumunda yani bizden kaynaklı her sorunda sizlere destek sağlıyoruz