Yoast SEO Premium

0.00

 • Uygun Fiyat ve Orjinal Ürün Garantisi
 • Ürün Orijinal Yazarlardan Satın Alır ve İndiririz
 • % 100 Temiz Dosyalar ve Virüs İçermez
 • Sınırsız Sitede Kullanım Hakkı
 • Ücretsiz Yeni Sürüm
 • Ücretsiz Kurulum Desteği
Ürün Demosunu Görüntüle

Açıklama

Yoast SEO Premium WordPress kullanıcıları arasında en çok tercih edilen SEO eklentisidir.

Kalitesi ve sunduğu birçok özellik ile sitenizi üst sıralara taşımanızı sağlar.

Sitemizden uygun fiyat garantisi ile satın alarak Google’de “Yoast SEO Premium Null, Free, Ücretsiz” gibi arama derdiniz olmayacak ve en güncel sürümüne orjinal dosyası ile sahip olacaksınız.

Yoast SEO Premium Özellikleri

 1. Sosyal Medya Önizlemesi:  Gönderimizin sosyal medya siteleri Facebook ve Twitter’da paylaşıldığında nasıl görüneceğini gösterir. Her iki sosyal site için kendi seçtiğiniz farklı bir resmi bile yükleyebilirsiniz. Kısacası, bu özellik, sosyal medyadaki gönderi paylaşım görünümünüzü özelleştirmenize yardımcı olur.
 2. Yeniden Yönlendirme Yöneticisi:  404 bulunamadı hatalarını önlemek için Eski URL’yi yenilerine yönlendirmeye yardımcı olur.
 3. Dahili Bağlantı Önerisi: Bu, üzerinde çalışmakta olduğunuz mevcut gönderiyle ilgili bağlantıları veya gönderileri gösterir. Birbirine bağlanmak için ilgili bağlantıları bulmak için sitenizi manuel olarak aramanıza gerek yoktur. Bu çok zaman kazandırır.
 4. Çoklu Odaklı Anahtar Kelime: Bu, 5’e kadar çok sayıda odaklanmış anahtar kelime eklemenizi sağlar. Böylece, yayınınızı birden çok ilgili anahtar kelime için optimize ederek daha fazla kullanıcıyı hedefleyebilirsiniz. Ücretsiz sürüm, yalnızca bir odaklanmış anahtar kelime eklemenize izin verir.
 5. Orphaned Content Filter: Yoast SEO Premium eklentisi, WordPress panonuzdaki gönderiler sayfasında artık içerik adı verilen başka bir sekme oluşturur. Bu sekmede, diğer blog gönderilerinden veya sayfalarından hiç bağlantı almayan tüm gönderiler listelenir.
 6. Köşe Taşı İçerik Filtresi: Köşe taşı içerik sekmesinde en yüksek dereceli yazılarınızı veya güncel tutmanız gereken sayfaları listeler.

 

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Yoast SEO Premium” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir